Djøf

Repræsentantskab Studerende

Djøf Studerendes Repræsentantskab er det øverste politiske organ for medlemmerne af Djøf Studerende.

Djøf Studerendes repræsentanter den 1/1 -2016 - 31/12-2017

 

 Navn  Mail
Alexander Przeworski Holck   com,gmail,alex.holck
Anna Cecilie Knudsen  com,hotmail,annacecilie8
Charity Uchenna Duru   com,yahoo,nwanneka2006
Charlotte Kofod Sørensen  com,hotmail,charlotte.ks
Christian Nør Larsen
 com,hotmail,christian-larsen
Claus Eduard Petræus   com,hotmail,clauspetraeus 
Ela Acar
 dk,stud.djoef,elac
Emma Louise Worm  com,hotmail,emmal.worm
Frederik Slebo Freund   com,gmail,Freunddk
Iben Cathrine Schaumburg   com,hotmail,iben_sch
Ida Kjems Vester  com,hotmail,idakvester
Jens Frederik Guldager  com,gmail,guldagerjens
Katrine Hørlyck Thomsen   com,gmail,katrinehthomsen 
Kirstine Porsgaard   com,hotmail,porsgaard1
Lea Backes  com,gmail,backes.lea
Line Vendelbo Kudsk  dk,vendelbokudsk,line
Louise Fynbo Jensen  com,hotmail,louisefynbo
Malthe Gaarden  com,gmail,malthegaarden
Marcus Christian Emanuel Prener  com,gmail,marcusprener
Mark Strands Sørensen  com,hotmail,strandsen87
Malene Bruun Kristensen   dk,dugo,malene
Martin Riis Illum   com,gmail,grislum
Mikkel Wrang  org,wrang,m
Natasa Cuzulan  com,hotmail,natasacuzulan
Nikolaj Alexander Möller   com,hotmail,Nicolaiamoller
Phillip Dimsits Lerer  dk,dimsits,p
Rasmus Christian Wolff Sander   com,hotmail,rasmus.wolff
Sarah Susanneh Pedersen Saleh   com,gmail,Frksaleh
Sonya Rasmussen  com,gmail,sonya.rasmussen
Tor Jensen   com,gmail,torzjensen

 

Djøfbladet

Fik job og 24.000 views på et LinkedIn-opslag

Se jobopslaget, der fik en masse opmærksomhed, og som ikke mindst førte til, at cand.merc. Line Dahl Pedersen i løbet af godt to uger var startet i nyt job.

Foto: Jill Christina Hansen
Djøf blog

Jeg har farve-koordineret ALLE mine apps!!

Jeg er typen, der ikke kan huske et eneste af bogstaverne på S-togslinjerne, men jeg kan ALLE farverne. Så når nogen spørger, hvilket S-tog der kører til Hillerød, så svarer jeg stolt: ”Det lyseblå og det lilla!”


Thomas Kantsø
Thomas Kantsø
Chefkonsulent